Pirmās attiecības cilvēka dzīvē

Pirmās attiecības cilvēka dzīvē

17,00  PVN iekļauts


Būt kopā no ieņemšanas līdz 6 mēnešu vecumam

  • Autore: Vita Kalniņa
  • Izdevējs: Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
  • Izdošanas gads: 2018
  • Lappušu skaits: 304

Piegāde

Piegāde ar Omniva pakomātiem – 3 EUR. Izsūtīšana divas reizes nedēļā (pirmdien un ceturtdien).
Bezmaksas saņemšana klātienē, “Ģimenes psiholoģijas centrā LĪNA”.

Atsauksmes

“Pirmās attiecības cilvēka dzīvē” ir Latvijā rakstīta grāmata, kurā apkopota pasaulē aktuāla informācija, kā rūpēties par mazuli un veidot attiecības ar viņu jau no ieņemšanas brīža. Kāpēc reizēm būt kopā ar mazuli ir tik grūti? Kā mainās pāra attiecības pēc mazuļa piedzimšanas? Kāpēc apkārtējie biedē ar izlutināšanu, lai gan īstenībā tās ir muļķības? Kad tad īsti bērns izguļ nakti? Un cik daudz viņš drīkst raudāt? Kāpēc dažas mammas izbauda zīdīšanu, bet citām tās šķiet šausmīgas mocības un gribas sevi no tā izglābt? Kur un kādu emocionālo atbalstu meklēt? Kā vecākiem palīdzēt pašiem sev?

“Laikmetā, kad dzemdniecības prakse ir ļoti bagātinājusies ar tehnoloģiskajām iespējām un piesātinājusies ar pierādījumos balstītiem medicīniskiem risinājumiem, kad medicīniski sarežģīti un ļoti riskanti gadījumi nav retums, šī grāmata par mātes, tēva un bērna satikšanos ļoti palīdz apstāties un atcerēties būtisko. Padomāt par to, ka, par spīti iespējamajiem riskiem, mēs visi kopā gaidām pasaulē ienākam jaunu dvēseli, kam jau no ieņemšanas brīža vissvarīgākais ir būt laimīgai un mīlētai ģimenē. Arī ceļš uz šo mierīgo laimi ir balstīts pierādījumos.”

– Ginekoloģe, dzemdību speciāliste Daiga Baranovska

“Šī grāmata rada drošu pamatu jaunajām ģimenēm, sniedzot zināšanas, pieredzi un emocionālo atbalstu. Grāmata būs noderīga tētiem un mammām, augot un attīstoties kopā ar saviem bērniem. Vecmāmiņām un vectētiņiem – piepalīdzot un auklējot. Bet tikpat vērtīga šī grāmata būs arī plašam speciālistu lokam – psihoterapeitiem, psihologiem, ārstiem un citu palīdzošu profesiju pārstāvjiem –, lai izprastu un emocionāli iedrošinātu ģimeni, kurā ienāk bērniņš.”

– Ģimenes psihoterapeite, ārste Iveta Pļaviņa

 

Jums arī varētu patikt…

Scroll to Top