Palikt vai aiziet? Kā izdzīvot attiecībās ar narcisu

Palikt vai aiziet? Kā izdzīvot attiecībās ar narcisu

19,00  PVN iekļauts

  • Autore: Dr. Ramani Durvasula
  • Tulkojusi: Ilze Kuduliņa
  • Izdevējs: Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
  • Izdošanas gads: 2023
  • Lappušu skaits: 320

Piegāde

Piegāde ar Omniva pakomātiem – 3 EUR. Izsūtīšana divas reizes nedēļā (pirmdien un ceturtdien).
Bezmaksas saņemšana klātienē, “Ģimenes psiholoģijas centrā LĪNA”.

Atsauksmes

Dr. Ramani Durvasula piedāvā praktiskus ieteikumus, kas palīdzēs orientēties sarežģītās situācijās, esot attiecībās ar narcisu. Šī grāmata ir reālistisks ceļvedis atpakaļ pie sevis un pie autentiskas un pilnvērtīgas dzīves, neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlaties palikt vai aiziet.

DR. RAMANI DURVASULA ir sertificēta klīniskā psiholoģe ar privātpraksi Santamonikā, Kalifornijas štatā, un psiholoģijas profesore Kalifornijas štata universitātē Losandželosā. Dr. Durvasulas pētījumos un klīniskajā praksē galvenā uzmanība veltīta personības traucējumiem. Viņa strādā ar vīriešiem un sievietēm, kas saskaras ar šīm problēmām kā partneri, darbinieki, vecāki un draugi.

“Mēs esam tik dažādi. Un mūsu attiecības ir dažādas. Un ir tādas attiecības un cilvēki, kuri prasa īpašu rūpību un izvērtēšanu, lai visi tajās iesaistītie justos pēc iespējas labi. Es nebaidīšos šī vārda — laimīgi!
Dienas beigās — ir tikai viens cilvēks, ar kuru attiecības ir īpaši svarīgas, noturīgas visa mūža garumā — katram pašam ar sevi. “Palikt vai aiziet” ir labs padomdevējs, kā nedarīt pāri sevi un neļaut to darīt citiem.”

– Inga Grencberga, rakstniece

“Šī grāmata vispirms ir ļoti GODĪGA pret savu lasītāju — tā nesola neiespējamo. Un tomēr — tā parāda ceļu vilinoši bīstamajos attiecību līkločos ar vispretrunīgākās personības pārstāvi — narcisu. Ikviens, kuru attiecībās ir savainojis vai pat sagrāvis narciss, vēlas, lai būtu bijis kāds uzticams draugs, kurš būtu paņēmis aiz pleciem, pagriezis ar seju pret realitāti un palīdzējis sakārtot domas. Šī grāmata ir šāds draugs. Gan palīdzot saprast — vai partneris vispār ir narciss, gan tad, ja izvēlaties
partneri atstāt, gan tad — ja tomēr jāpaliek kopā.”

– Dr. Jānis Vītiņš, psihoterapeits

Scroll to Top