Mazulis nepiedzima

Mazulis nepiedzima

17,00  PVN iekļauts


Būt kopā grūtniecības zaudējumā
IEPRIEKŠPĀRDOŠANA!

  • Autore: Vita Kalniņa
  • Izdevējs: Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
  • Izdošanas gads: 2023
  • Lappušu skaits: 128

Piegāde

Piegāde ar Omniva pakomātiem – 3 EUR. Izsūtīšana divas reizes nedēļā (pirmdien un ceturtdien).
Bezmaksas saņemšana klātienē, “Ģimenes psiholoģijas centrā LĪNA”

Atsauksmes

Ja ilgi gaidīta vai kā priecīgs pārsteigums atnākusī grūtniecība pārtrūkst, apkārtējiem bieži ir grūti saprast mazuli zaudējušo vecāku sāpes. Bet zaudētas jau tiek ne tikai šīs nedēļas vai mēneši, bet visa nākotne, kuru vecāki ar šo bērnu nepiedzīvos. Kā atpazīt, ļaut sev just un pārdzīvot šīs emocionālās sāpes? Kā iejūtīgi būt blakus cilvēkiem, kuri sēro?

Vita Kalniņa ir ģimenes psihoterapijas speciāliste un Ģimenes psiholoģijas centra LĪNA dibinātāja, kā arī grāmatu “Pirmās attiecības cilvēka dzīvē” un “Niķu nav” autore. Šī ir Vitas trešā grāmata par sērām, zaudējot mazuli grūtniecības laikā.

“Šī grāmata bērniņus zaudējušos vecākus uzrunā atklāti, godīgi un emocionāli, īpaši mammas. Pieredzes stāsts grāmatas sākumā ļauj pieskarties šim pārdzīvojumam, arī tiem, kas to nav piedzīvojuši. Saprotamā valodā Vita Kalniņa parāda sērošanas reakcijas visā to daudzveidībā. Psiholoģiskās zināšanas bieži vien normalizē, ko piedzīvojam. Tas ir noderīgi īpaši sērošanas procesā, jo ne reizi vien nākas sastapties ar neizpratni, greiziem priekšstatiem un apkārtējo nespēju izturēt sērojošā pārdzīvojumus, radot papildu spriedzi. Grāmata var kļūt patiesi dziedinoša sērojošajiem vecākiem un palīdzoša līdzcilvēkiem.”

– Ginta Ratniece, psihoterapijas speciāliste, Junga analītiķe un supervizore

“Šī grāmata kā lukturītis palīdzēs saskatīt ceļu tik ļoti tumšā brīdī – ģimenei zaudējot grūtniecību – un būs noderīga līdzcilvēkiem, kuri jūtas pazuduši un neveikli centienos atbalstīt sērojošos. Vērtīgi izlasīt ikvienam!”

– Linda Veidemane, vecmāte

“Ziņai, ka mazulis zaudēts, nav iespējams sagatavoties. Notikums sāpīgi iekustina emociju lavīnu – dusmas, vainas izjūtu un vainošanu, bezpalīdzību, skumjas… Grāmata soli pa solim palīdz atpazīt zaudējuma radītās izjūtas, tās saprast, izdzīvot un pieņemt, atrodot veidu, kā dzīvot tālāk.”

– Vija Veisa, ginekoloģe, dzemdību speciāliste, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas vadītāja

Jums arī varētu patikt…

Scroll to Top