Sale!

Laimīgo Mammu Skolas abonements

No: 49,70 

Sveika! Izvēlies savu abonementu – ikmēneša “Peonija” vai gada “Roze” šeit! Lasi vairāk zemāk vai šeit.

49,70  PVN iekļauts / mēnesī
497,00  PVN iekļauts / gadā

  • Mēneša abonemens “Peonija” – trīs aktuālās mēneša tēmas (šī mēneša un divas iepriekšējās), nodarbības, video ieraksti, materiāli (darba lapas, meditācijas, ekrāna tapetes), ikmēneša mazās atbalsta grupas ar LMS PEP mammām, Facebook grupa.
  • Gada abonements “Roze” – visas šī gada tēmas (divi mēneši un tēmas par brīvu!), nodarbības, ieraksti, visi materiāli, LMS PEP atbalsta grupas, Facebook grupa un pieeja visiem LMS īsajiem kursiem. Jaunums! Ikmēneša tikšanās ar Vitu Zoom un “agrā putniņa” pieeja biļetēm un klātienes notikumiem!

Lasi vairāk par Laimīgo Mammu Skolu: https://vitakalnina.lv/skola

Laimīgo Mammu Skolas mammu vārdiem:

“Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.”

“Noklausījos beidzot jautājumu un atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.”

“Visvairāk paldies par dalīšanos arī ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!”

Scroll to Top