Sale!

Laimīgo Mammu Skolas abonements

No: 27,00 

Sveika! Izvēlies savu abonementu – Rudzupuķe, Peonija vai Roze šeit! Lasi vairāk zemāk vai šeit.

27,00  PVN iekļauts / month
39,00  PVN iekļauts / month
390,00  PVN iekļauts / year

  • Rudzupuķe – pats nepieciešamākais – viena aktuālā mēneša tēma, divas mēneša nodarbības un to ieraksti, slēgta Facebook grupa.
  • Peonija – trīs mēneša tēmas (aktuālā un divas iepriekšējās), nodarbības, video ieraksti, materiāli (darba lapas, meditācijas, ekrāna tapetes), ikmēneša mazās atbalsta grupas mammām, Facebook grupa.
  • Roze – visas šī gada tēmas (divi mēneši un četras tēmas par brīvu!), nodarbības, ieraksti, visi materiāli, atbalsta grupas, Facebook grupa un pieeja visiem papildmateriāliem – LMS īsajiem kursiem.

Lasi vairāk par Laimīgo Mammu Skolu: https://vitakalnina.lv/skola

Laimīgo Mammu Skolas mammu vārdiem:

“Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.”

“Noklausījos beidzot jautājumu un atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.”

“Visvairāk paldies par dalīšanos arī ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!”

Scroll to Top