Apskati mūsu 2021. gada izstādi


Klāt 2022. gads! Priecājos, ka esi šeit ar mani un citām mammām Laimīgo Mammu skolā! Paldies, ka esi izlēmusi piedalīties mūsu kopīgajā ceļojumā uz laimīgāku sevis izjūtu, es no sirds apsveicu Tevi ar drosmi atzīt, ka Tev šobrīd noderētu atbalsts. Lai Tev spēks noturēties pie uzsāktā, ticība savai varēšanai un vieglums praktizēšanā! Ar nepacietību gaidu mūsu nākamo tikšanos tiešsaistē un ikdienā mūsu Facebook grupā.


Noderīgi resursi

  • Apskati mūsu Laimīgo Mammu Skolas 2021. gada izstādi video atskatā šeit!

Mammu atbalsta pāri

No 2021. gada janvāra aicinām tās Mammas, kas vēlas atbalstīt viena otru, iesaistīties Mammu atbalsta pārī. Lai piedalītos un atrastu savu “pārīti”, lūdzu, dodies uz mūsu Facebook privāto grupu, kur esam izveidojušas ierakstu, kurā jums atrast vienai otru – lasiet, komentējiet, uzsāciet sarunu un norunājiet, kā vēlēsieties uzturēt saziņu.

Ja Tev nav konta Facebook vietnē, lūdzu aizpildi formu zemāk un mēs pievienosim ziņu Tavā vārdā, protams, neizpaužot Tavus kontaktus, tikai pieteikumu. Dosim Tev e-pastā atgādinājumu, ja saņemsi pārīša uzaicinājumu. Tā kā šī ir pašvadīta aktivitāte, nevaram piedāvāt katru pārīti “savest” individuāli.

“Atbalsta pāru” vadlīnijām, ieteikumiem atgādināsim – lūdzu, esat iejūtīgas pret sevi un otru Mammu, aicinām nepamācīt vai nenosodīt, ievērot privātumu un uzņemties atbildību, galvenokārt jau par savu pašsajūtu – šī aktivitāte būs pilnībā jūsu rokās. Esiet tas atbalsta cilvēks / pārinieks / draudziņš, kādu vēlētos pašas sev!️ ❤️

Kas atrodas LMS platformā?

Mans Konts

Ja neredzi šeit savu kontu – lūdzu skaties “Mans konts” sadaļā izvēlnē vai klikšķini šeit.

Palīdzība

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ lūdzu sazinies ar “Atbalsts” pogas palīdzību (lapas stūrī) vai piesaki jautājumu atbalsta portālā šeit. Mēs turpinām uzlabot un attīstīt skolas platformu – paldies Tev par pacietību un ieteikumiem!

Izrakstīties


Paldies Tev par dalību “Laimīgo Mammu Skolā”! Šis izsapņotais projekts ir tapis īsts ar Tavu un visu skolas mammu līdzdalību! ♥